Sosyal medya ajansı, Medya Planlaması, Sosyal medya hesapları yönetimi

sosyal medya ajansı olarak içerik oluşturma, ürün, hizmet duyuru ve kampanyaların yönetimi, tasarımı ile medya planlaması ile yanınızdayız

SOSYAL MEDYA ÇALIŞMASI


Sosyal medyanın günümüzdeki hızlı artışı ile kullanım alanlarında ki çeşitlilik göstermekte olup artık artık bir eğlence noktasından çok haberleşme, duyuru ve bilgilendirme üzerine büyük bir portal olduğunu söyleyebiliriz.

 

Tabii ki sosyal medyadaki durum paylaşımları resim yazı olarak yapıldığında özendirici olduğunu asla atlamamalıyız.

 

Tüm sosyal medya mecralarında bilinçli ve uyumlu bir şekilde sosyal medya planlaması yaparak sürecin doğru ve etkili bir şekilde kullanılması sağlanarak ürün, hizmet, kampanya ve duyuruların doğru hedef kitleye ulaşması sağlanabilir.

 

Sosyal medyada en çok kullanılan mecralar; Facebook, Twitter, İnstagram, YouTube ve Linkedin olarak başlıcası gösterilebilir. Bu mecralarda Medya Planlaması yapılırken yazılı ve görsel paylaşımlar kullanılmaktadır.

 

Paylaşımlarda sektör analizi yapılmalı, hedefler belirlenmeli ve kurumsal kimlik kurallarına uyarak metinler yazılmalı, sloganlar üretilmeli, görseller tasarlanmalı. 

 

İş konunuza veya pazarlama stratejinize göre firmanız için sosyal medya uygulamaları (Facebook Uygulamaları FaceApp, Twitter Uygulaması, İnstagram Uygulaması) geliştirilmesi ve bu uygulamalarla yönetilmeside ciddi prestij kazandıracaktır.

 

Bu uygulamalar sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan başvuru alabilir, yarışmalar düzenleyebilir veya bilgi alışverişi sağlayabilir, konuma özel (belirli bir konuma geldiğinde) mention atılabilir konuma özel paylaşımlar yaparak hedefe uygun pazarlama stratejileri geliştirerek çözümler üretiyoruz.

 

Siz de PBS Digital Agency ile Digital PR ve Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili hizmet almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.